Skontaktuj się z nami515 901 919

Salon czynny: 10:00-19:00

Manicure | Pedicure

Tel: 515 901 919

Manicure Hybrydowy

Pielęgnacja dłoni

Aktualnie trwają pracę nad stroną internetową 

Manicure bez malowania

Manicure bez malowania jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni i paznokci. Jego celem jest nadanie paznokciom naturalnie pięknego i estetycznego wyglądu bez użycia lakierów, zmieniających kolor płytki. Manicure bez malowania to przede wszystkim propozycja dla entuzjastek naturalnego koloru paznokci, które jednocześnie chcą, aby prezentowały się one urzekająco.

Naturalnie piękne paznokcie z manicure bez malowania

Zabieg jest wieloetapowy i rozpoczyna się oczyszczeniem płytki paznokcia z lakieru lub odżywki, jeżeli kosmetyk został wcześniej nałożony przez klientkę. Manicure bez malowania w kolejnych etapach polega na opiłowaniu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom, zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami klientki. Powierzchnia paznokcia zostaje wyrównana, a skórki usunięte z wykorzystaniem frezarki i cążek. Manicure bez malowania kończy się nałożeniem odżywki na paznokcie, która ma je odżywić, wzmocnić i pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji. Skóra dłoni zostaje nawilżona odpowiednim kremem pielęgnacyjnym.

60 zł

Manicure męski

Manicure męski to wieloetapowy zabieg, rozpoczynający się dokładną dezynfekcją dłoni. W następnej kolejności paznokcie zostają skrócone i opiłowane, a skórki zmiękczone w specjalnie przygotowanej kąpieli z wody i delikatnego roztworu. Z użyciem cążek pozbywamy się odstających skórek, dzięki czemu paznokcie nabierają estetycznego wyglądu. Manicure męski to także odżywienie paznokci i wzmocnienie jej płytki poprzez wmasowanie specjalnego olejku. Na koniec płytka paznokci zostaje wypolerowana, a skóra dłoni nawilżona balsamem.

60 zł

Manicure hybrydowy ze wzmocnieniem płytki

Manicure hybrydowy ze wzmocnieniem płytki to połączenie manicure klasycznego ze stylizacją paznokci z wykorzystaniem specjalnej lampy UV, utwardzającej aplikowany lakier. Obejmuje on specjalne przygotowanie paznokcia, w tym usunięcie skórek oraz wypolerowanie płytki. Ponadto paznokciom nadawany jest właściwy kształt i długość zgodnie z preferencjami klientki. Następnie nakładana jest baza kauczukowa wzmacniająca płytkę i lakier hybrydowy, a całość wykańcza się preparatem powierzchniowym. Istnieje też możliwość wykonania zdobienia.

100 zł

Manicure hybrydowy + usunięcie poprzedniej hybrydy

Jedna z najbardziej trwałych opcji stylizacji paznokci, jaka jest aktualnie dostępna i stosowana powszechnie w kosmetyce. Manicure hybrydowy to zabieg polegający na pokryciu paznokci specjalnym lakierem w wybranym kolorze lub też wykonaniu efektownego zdobienia. Całość utrwalana jest pod lampą emitującą światło UV/LED. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i wyróżniające się trwałością oraz intensywnością kolorów lakiery. Stosujemy zaawansowane techniki zdobienia, aby zaproponować klientkom najmodniejsze propozycje sezonu, jednocześnie gwarantując trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto zabieg obejmuje usunięcie poprzedniej hybrydy oraz nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu i długości. Usuwamy również skórki i wyrównujemy powierzchnię paznokcia.

Profesjonalne i bezpieczne usunięcie poprzedniej hybrydy

Zabieg wykonujemy przy pomocy frezarki. Nie stosujemy techniki usuwania poprzedniej hybrydy, polegającej na odmaczaniu jej acetonem. Dzięki temu unikamy ryzyka osłabienia płytki paznokcia i podrażnienia delikatnej skóry dłoni. Frezarka pozwala nam kontrolować usuwaną warstwę hybrydy, nie naruszając przy tym naturalnej płytki paznokcia.

110 zł

Manicure hybrydowy (french / baby boomer)

Alternatywa dla bardzo lubianego przez długi czas french manicure. Babyboomer zachwyca subtelnością i delikatną elegancją. Jest to zdobienie paznokci bardzo często wybierane przez przyszłe panny młode jako stylizacja ślubna. Babyboomer charakteryzuje się efektownym cieniowaniem. Paznokieć zostaje pokryty lakierem w kolorze beżowym lub różowym, który delikatnie się rozmywa, przechodząc w biel na końcach. Zdobienie paznokci babyboomer wymaga wykorzystania zarówno lakierów hybrydowych, jak też lampy UV oraz dodatkowych akcesoriów, tj. cieniutki pędzelek do mieszania i mała gąbeczka, przy pomocy której wykonuje się cieniowanie.

Babyboomer ponadczasowym trendem

Podobnie jak french manicure, babyboomer charakteryzuje się uniwersalnością, pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak też świetnie sprawdza się na specjalne okazje. Paznokcie prezentują się bardzo estetycznie, subtelnie i świeżo. Można zdecydować się na babyboomer klasyczny lub z dodatkowymi ozdobami w postaci cyrkonii lub brokatu. To zdobienie paznokci, stwarzające doskonałe warunki do kreatywnych eksperymentów.

120 zł

Manicure SPA bez malowania

Relaks i odprężenie podczas kompleksowego zabiegu dłoni, w trakcie którego Twoja skóra zostanie poddana odżywieniu i nawilżeniu, a paznokcie otrzymają nowy, odświeżony, naturalnie piękny wygląd. Manicure SPA bez malowania wykonujemy z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków Organique. Jest to marka o polskich korzeniach, promująca teorię, że kosmetyki oddziałują na wszystkie ludzkie zmysły i potwierdzająca to swoimi produktami. Zabieg obejmuje pielęgnację dłoni oraz klasyczny manicure bez pokrycia płytki paznokci lakierem. Efektem jest odświeżona, przyjemna w dotyku skóra i naturalnie, estetycznie prezentujące się paznokcie.

Manicure SPA – naturalna pielęgnacja z kosmetykami Organique

Manicure SPA bez malowania to połączenie klasycznego manicure wraz z opiłowaniem i skróceniem paznokci oraz usunięciem skórek z pielęgnacją dłoni naturalnymi kosmetykami Organique. Dłonie poddane zostają kąpieli z dodatkiem aromatycznego płynu. Następnie wykonujemy delikatny peeling w celu pozbycia się martwego naskórka. To ułatwia wchłanianie składników aktywnych zawartych w serum i regenerującej masce, które są aplikowane w kolejnych etapach zabiegu.

85 zł

Manicure SPA z hybrydą

SPA dla dłoni i zmysłów! Zabieg dedykowany dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo, nadając swoim dłoniom delikatności, miękkości, a także estetycznego wyglądu. Manicure SPA z hybrydą łączy pielęgnację skóry dłoni ze stylizacją paznokci z wykorzystaniem lakierów hybrydowych, które utrwalane są pod lampą emitująca światło UV/LED. Dzięki zastosowaniu naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych Organique oraz innowacyjnej technologii stylizacji osiągamy długotrwałe efekty, zapewniając jednocześnie o bezpieczeństwie zabiegu. Jest to przyjemność zarówno dla skóry, jak też dla ducha, relaks, który skutkuje pięknymi efektami wizualnymi.

Jak przebiega zabieg manicure SPA z hybrydą?

Paznokcie podczas zabiegu zostają opiłowane, otrzymują nowy, pożądany kształt i długość, a skórki zostają usunięte. Dla dłoni przygotowujemy kąpiel w aromatycznym płynie, po czym usuwamy obumarły naskórek, wykonując delikatny peeling. W kolejnych etapach aplikujemy witaminowe serum i regenerującą maskę. Manicure SPA z hybrydą kończymy pomalowaniem paznokci na wybrany kolor i utrwaleniem go pod lampą UV/LED.

125 zł

Żel na naturalną płytkę + hybryda

Stosujemy dwie metody podczas jednego zabiegu, nakładając żel na naturalną płytkę, a następnie lakier hybrydowy w wybranym przez klientkę kolorze. Ponadto przed stylizacją paznokci, precyzyjnie je przygotowujemy, opiłowując i nadając odpowiedni kształt i długość. Dzięki temu hybryda jest trwalsza, efekty utrzymuje się przez dłuższy czas, a paznokcie są bardziej wzmocnione.

Dlaczego metoda łączona?

Żel jest trwalszym produktem niż podkład hybrydowy, co oznacza, że zabieg powtarzany może być rzadziej, jednocześnie ograniczając się tylko do uzupełnienia żelu. Z kolei hybryda charakteryzuje się bardziej naturalnym wyglądem, więc wykorzystanie tego typu lakieru z utwardzeniem go pod lampą UV/LED sprawia, że paznokcie prezentują się bardzo estetycznie i delikatnie. To dlatego proponujemy aplikację żelu na płytkę dla jej wzmocnienia i lakieru hybrydowego dla naturalnego wyglądu.

130 zł

Uzupełnienie żelu + hybryda

Paznokcie podlegają naturalnemu procesowi wzrostu. Każdego miesiąca rosną o ok. 7-8mm. Zaaplikowany dobrze żel na płytkę paznokcia zachowuje swoją trwałość nawet 2-3 miesiące. Nie jest więc konieczne wykonywanie manicure żelowego pod podstaw, wystarczy uzupełnienie żelu, co pozwoli pozbyć się odrostów, a także skrócić odpowiednio paznokcie do pożądanej długości. Uzupełnienie żelu powinno się wykonywać po upływie ok. 3 tygodni od ostatniej wizyty u stylistyki. W przeciwnym razie zwiększa się ryzyko złamania paznokcia, ale też nie prezentują się one tak estetycznie jak wcześniej.

Uzupełnianie żelu krok po kroku

Jak wygląda uzupełnianie żelu w naszym salonie? Przy pomocy frezarki zdejmujemy wcześniej nałożony kolor. Następnie usuwamy skórki oraz skracamy paznokcie i nadajemy im odpowiedni kształt. Kolejny etap to przygotowanie płytki do aplikowanie żelu. Trzeba ją odtłuścić specjalnym primerem o łagodnej, niepodrażniającej formule. Następnie nakładamy żel i malujemy paznokcie na wybrany kolor.

130 zł

Przedłużanie żelowe na formie + hybryda

Złamany paznokieć? Trudności w zapuszczeniu paznokci do upragnionej długości? Dla klientek, które chcą mieć długie, zadbane paznokcie lub mają tendencję do ich kruszenia, polecamy przedłużanie żelem na formie. Żelowa stylizacja należy do najpopularniejszych i najtrwalszych metoda nadawania paznokciom efektowego i trwałego wyglądu. Z wykorzystaniem specjalnego szablonu możliwe jest też przedłużenie paznokci metodą żelową. Formą jest niewielką naklejką, którą umieszczamy na paznokciu. Znajduje się na niej specjalny nadruk, dzięki któremu możemy wybrać odpowiadającą nam długość. Przedłużanie żelem na formie doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy konieczne jest nadbudowanie złamanego paznokcia lub też chcemy wszystkie mniej lub bardziej wydłużyć.

Przedłużanie żelem na formie w kolorze

Przedłużanie żelem na formie jest zabiegiem, przy którym wykonujemy również stylizację paznokci. Malujemy je na wybrany rzez klientkę kolor i utrwalamy z wykorzystaniem lampy UV/LED.

165 zł

Naprawa jednego paznokcia

Pęknięty czy złamany paznokieć nie wygląda najlepiej wśród pozostałych, idealnie się prezentujących, bez żadnych defektów i ubytków. Zdarza się jednak, że zbyt długie się łamią lub po prostu podczas jakiejś czynność na skutek uderzenia paznokieć pęka. Naprawa jednego paznokcia to „zabieg ratunkowy”, który pozwala na przywrócenie mu pożądanego wyglądu. Naprawa jednego paznokcia przebiega w różny sposób w zależności od rodzaju jego uszkodzenia. Przy naderwaniu płytki możliwe jest jej połączenie za pomocą cienkich warstw żelu, a przy złamaniu wykonuje się nadbudowę paznokcia, nadając mu odpowiedniej długości i kształtu.

10 zł

Usunięcie hybrydy + opiłowanie/skrócenie paznokci

Usunięcie hybrydy w naszym salonie odbywa się przy pomocy specjalistycznego urządzenia, jakim jest frezarka. Nie korzystamy z acetonu, który niekorzystnie wpływa na kondycję skóry oraz płytki paznokcia, osłabiając je i uszkadzając strukturę. Na podstawie analizy stanu paznokci dobieramy odpowiednią głowicę frezarki i szybkość obrotów. Usunięcie hybrydy tą metodą jest niezwykle precyzyjne, cały proces jest kontrolowany, co eliminuje ryzyko uszkodzenia płytki.  Opiłowanie paznokci polega na ich opracowaniu w podstawowym zakresie. Jest to zabieg ekspresowy, podczas którego przeprowadzamy wywiad z klientkom w celu poznania jej preferencji i ustalenia właściwej długości i kształtu paznokcia. Następnie usuwamy lakier, jeżeli się znajduje się płytce, po czym skracamy paznokcie, nadając im odpowiedniego kształtu. W cenę zabiegu wliczona jest aplikacja odżywki.

30 zł

Usunięcie żelu + opiłowanie/skrócenie paznokci

Żel tworzy na paznokciach trwałą warstwę, którą można regularnie uzupełniać. Po 3 miesiącach zaleca się jednak usunięcie żelu. W tym celu korzystamy z frezarki, urządzenia pozwalającego nam w sposób bezpieczny dla paznokci i skórek pozbycie się warstwy żelowej z płytki. Dobieramy odpowiedni frez i prędkość obrotów indywidualnie w przypadku każdej klientki. Przed zabiegiem dokładnie dezynfekujemy dłonie, aby zachować maksymalna higienę pracy. Po usunięciu żelu opiłowujemy paznokcie, nadając im odpowiedniego kształtu i długości. Zabieg kończymy aplikacją odżywki dla wzmocnienia i odżywienia płytki.

40 zł

Sprawdź również:

Pedicure hybrydowy