Skontaktuj się z nami515 901 919

Salon czynny: 10:00-19:00

Manicure | Pedicure

Tel: 515 901 919

Jakość

OPI

Z małej rodzinnej firmy o korzeniach w Hollywood powstała potężna marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. OPI to ponad 300 kolorów lakierów do paznokci o unikalnej formule, z których pierwszy powstał za sprawą Suzi Weiss Fischmann, nazywanej „Pierwszą Damą lakierów do paznokci”. Dynamicznie rozwijająca się firma koncentruje się nie tylko na regularnych kolekcjach, ale też ofertach specjalnych, jak unikalne lakiery do paznokci produkcji filmowej Disneya czy też kolekcja na 50-lecie Forda Mustanga.

opi

MISTERO MILANO

Prekursor lakierów hybrydowych na europejskiej arenie Beauty. Firma Mistero Miliano tworzy lakiery hybrydowe, które aktualnie składają się w bogatą kolekcję ponad 200 kolorów. Ponadto w jej ofercie są też inne produkty przeznaczone do stylizacji paznokci. Dzięki własnemu laboratorium zespół ekspertów może nieustannie badać skuteczność produktów, doskonalić je i tworzyć nowe formuły, promując przy tym swoje autorskie, innowacyjne rozwiązania.

MOYRA

Firma Moyra to specjaliści od zabawy wzornictwem paznokci. Pochodzi z Węgier i jest znana ze swojej unikalnej metody zdobienia. Oferuje płytki i stemple, które są przeznaczone do stemplowania, wykonywania wzorów na paznokciach poprzez łatwe i szybkie ich odbijanie. Ponadto dostarcza folie transferowe, żele, pyłki i inne ozdoby do paznokci, jak np. naklejki wodne.

Moyra

AFINIA

Połączenie funkcjonalności z modą i dążenie do zaspokojenia potrzeb właścicieli salonów kosmetycznych to wartości, jakimi charakteryzuje się firma Afinia, producent mebli i sprzętów dla stylistów paznokci. Flagowym jej produktem jest pochłaniacz pyłu Afinia NDC 1000, który jest pierwszym takim urządzeniem na polskim rynku, powstałym w trosce o zdrowie klientek salonów. Sprzęty charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością, a ich wzornictwo promuje nowy, świeży design.

afinia