Skontaktuj się z nami515 901 919

Salon czynny: 10:00-19:00

Manicure | Pedicure

Tel: 515 901 919

O salonie

Twoje piękno, nasza sztuka. ART & Beauty - profesjonalny salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny Poznań

Delikatne dłonie, zadbane stopy i głębokie spojrzenie – absolutna podstawa kobiecego piękna i doskonałego samopoczucia. Troszczymy się więc o fundamenty, dążąc do harmonii cała i duszy. Pielęgnację i stylizację paznokci traktujemy jak sztukę, dzięki której możemy pokazać to, co w kobiecie piękne, wyjątkowe i unikalne.

Jednocześnie z pomysłem na salon kosmetyczny w naszych głowach powstawała wizja jego przyszłości. Zapragnęliśmy stworzyć miejsce, z którego radość będziemy mogli czerpać nie tylko my sami, ale przede wszystkim nasze klientki. Mogliśmy to osiągnąć tylko dzięki połączeniu doświadczenia w sektorze beauty, nieustannie doskonalonym umiejętnościom, perfekcji w wykonywaniu swoich obowiązków i kreowaniu nowych trendów, nie podążając przy tym już przetartymi szlakami.

Kim jesteśmy? Poznajmy się bliżej.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, posiadający wieloletnie doświadczenie w kosmetyce, które zdobywali zarówno podczas kursów i szkoleń, jak też w pracy w renomowanych salonach urody oraz w firmach z sektora beauty.

Stawiamy na profesjonalizm, ale też kreatywność, zaangażowanie i chęć nieustannego doskonalenia swoich umiejętności. Doceniamy ciekawość i otwartość na nowości, samodzielność i odwagę w wykorzystywaniu nowo poznanych technik i metod zdobienia, stylizacji i pielęgnacji. Jesteśmy ludźmi, którzy doskonale rozumieją potrzeby klientów, oczekujących od nas nie tylko zaskakującego efektu i satysfakcjonującej zmiany, ale również miłej obsługi, uśmiechu i pozytywnej energii.