Skontaktuj się z nami515 901 919

Salon czynny: 10:00-19:00

Manicure | Pedicure | Stylizacja brwi i rzęs

Tel: 515 901 919

Pedicure Hybrydowy

Pielęgnacja stóp

Pedicure bez malowania

Chwila relaksu dla Twoich stóp! Pedicure bez malowania to podstawowy zabieg kosmetyczny, podczas którego zadbamy o Twoje paznokcie i skórę Twoich stóp. Polecamy każdej kobiecie, której zależy na estetycznym, ale naturalnym wyglądzie, nawilżonej i miękkiej skórze. Podczas zabiegu opracowana zostaje płytka paznokci oraz podeszwa stóp z wykorzystaniem odżywczych kosmetyków o właściwościach nawilżających, zmiękczających i peelingujących. Pozbywamy się zrogowaciałego naskórka, który jest częstym problemem, pojawiającym się na stopach. Nadajemy skórze delikatności, staje się ona przyjemna i delikatna w dotyku.

Pedicure nie tylko na lato

Skóra stóp narażona jest na uszkodzenia, otarcia i przesuszenia przez cały rok. Dlatego też podstawowej profesjonalnej pielęgnacji powinno się ją poddawać przez cały rok. Pedicure bez malowania obejmuje odżywczą kąpiel, opiłowanie paznokci, skrócenie ich długości i nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek i zrogowaciałego naskórka, a także aplikację odżywki na paznokcie i nawilżającego kremu na skórę stóp.

90 zł

Pedicure męski

Panowie mają coraz więcej odwagi i z większą przyjemnością odwiedzają salony kosmetyczne. W naszym gabinecie oswajamy ich z zabiegami, z których dotąd korzystały tylko panie. Specjalnie dla mężczyzn przygotowaliśmy pedicure męski, który pozwoli również panom zatroszczyć się o swój wygląd, zaczynając od stóp. Skóra po zabiegu jest miękka, przyjemna w dotyku i dogłębnie nawilżona, zrogowaciały naskórek zostaje usunięty, minimalizujemy również problem nieprzyjemnego zapachu i nadmiernej potliwości. Paznokcie nabierają estetycznego wyglądu na skutek opiłowania, skrócenia i wyrównania płytki. Pozbywamy się też dokuczliwej dolegliwości, jaką są wrastające paznokcie.

Profesjonalnym okiem na męskie stopy

Pedicure męski rozpoczyna się analizą stanu stóp, ich skóry i paznokci. Następnie podawane są one odżywczej kąpieli, po czym usuwamy zgrubiały naskórek, aby nadać skórze miękkości i gładkości. Paznokcie zostają skrócone i opiłowane, a skórki narastające na nie usunięte. Ponadto skóra zostaje nawilżona i odżywiona kremem, który zostaje zaaplikowany podczas delikatnego masażu stóp.

100 zł

Pedicure z klasycznym lakierem OPI

Uczucie świeżości idealnie zadbanych stóp, pielęgnacja skóry i stylizacja paznokci podczas jednego kompleksowego zabiegu pedicure z lakierem klasycznym OPI. Delikatne i przyjemne w dotyku stopy oraz perfekcyjnie opiłowane paznokcie to efekt pożądany nie tylko latem. Dzięki zabiegowi pielęgnacyjnemu na stopy nie tylko będą one wspaniale się prezentowały, ale też ochronisz je przed wieloma infekcjami. Do pielęgnacji i stylizacji wykorzystujemy wysterylizowane narzędzia oraz naturalne kosmetyki pielęgnacyjne i innowacyjne lakiery marki OPI.

Kompleksowy zabieg dla pięknych i zadbanych stóp

Pedicure z lakierem klasycznym OPI to pielęgnacja skóry stóp, którą dokładnie oczyszczamy, zmiękczamy i usuwamy obumarły naskórek, nawilżamy i odżywiamy skórę. Paznokcie opiłowujemy, skracamy do odpowiedniej długości oraz nadajemy im pożądany kształt. Płytka zostaje idealnie wyrównana. Następnie aplikujemy lakier OPI w wybranym kolorze, który cechuje się obecnością cennych aminokwasów, a także wydłużoną trwałością.

120 zł

Pedicure hybrydowy

Zabieg, dzięki któremu będziesz mogła pochwalić się pięknymi i zadbanymi paznokciami u stóp! Pedicure hybrydowy dedykowany jest dla kobiet, które chcą na długu zadbać o swoje paznokcie, jednocześnie rezygnując z częstego ich samodzielnego malowania. Pedicure hybrydowy rozpoczyna klasyczny pedicure, podczas którego nadaje się płytce właściwego kształtu i wyglądu. Następnie aplikowana jest baza i lakier w wybranym kolorze i wykonywane zdobienie. Całość wykończona zostaje produktem powierzchniowym, który ma za zadanie zabezpieczyć wcześniej nałożony lakier. Każdą warstwę utwardza się pod lampą UV. Pedicure hybrydowy cechuje się trwałością i naturalnym wyglądem.

125 zł

Pedicure hybrydowy OPI Gel Color

Niezwykle trwały, estetycznie i naturalnie się prezentujący pedicure hybrydowy OPI Gel Color to propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą zaoszczędzić czas na samodzielnej, częstej stylizacji paznokci i jednocześnie pochwalić się pięknymi stopami nie tylko latem. Podczas zabiegu pielęgnujemy skórę stóp oraz wykonujemy trwałą stylizację paznokci, wykorzystując lakiery hybrydowe, utwardzane pod lampą ultrafioletową. Efekt utrzymuje się nawet do miesiąca.

Pielęgnacja stóp i stylizacja paznokci

Pedicure hybrydowy OPI Gel Color polega na wykonaniu klasycznej obróbki paznokcia wraz z jego opiłowaniem, wyrównaniem płytki, skróceniem oraz nadaniem paznokciom odpowiedniego kształtu. Następnie paznokcie malowane są specjalnym lakierem hybrydowym w wybranym kolorze, który utwardzany jest pod lampą UV/LED. Dla zwiększenia trwałości nakładana jest wcześniej baza, a na koniec lakier nawierzchniowy, czyli top. Stopy zostają też nawilżone i odżywione specjalnym kremem.

150 zł

Pedicure SPA bez malowania

Stopy są jak dłonie, można z nich naprawdę dużo wyczytać. Zadbane świadczą o naszym dobrym podejściu zarówno do swojego wyglądu, jak też zdrowia. Pedicure SPA bez malowania jest zabiegiem pielęgnacyjnym, skoncentrowanym przede wszystkim na skórze stóp. To relaks połączony z energetyzującym masażem oraz dużą porcją witamin i składników odżywczych, których Twoja skóra potrzebuje do ładnego i zdrowego wyglądu. Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem naturalnych, organicznych kosmetyków marki Organique, których zapachy wybieramy zgodnie z aktualną porą roku.

Organiczny pedicure SPA

Zabieg jest wieloetapowy. Rozpoczynamy go kąpielą stóp w soli lub kuli, kreując niezwykle aromatyczny rytuał nie tylko dla stóp, ale też dla zmysłów dotyku i zapachu. Następnie usuwamy zrogowaciały naskórek za pomocą peelingu cukrowego lub solnego, po czym aplikujemy wygładzającą maskę i nawilżający balsam z masłem Shea. Pedicure SPA bez malowania obejmuje też opiłowanie paznokci, którym nadajemy właściwy kształt i długość.

115 zł

Pedicure SPA z malowaniem lakierem hybrydowym

Połączenie dwóch zabiegów – pielęgnacyjnego dla skóry stóp oraz stylizacji paznokci z wykorzystaniem lakieru hybrydowego oraz lampy UV/LED. Pedicure SPA to relaksacyjny rytuał, podczas którego korzystamy z naturalnych kosmetyków Organique. Wśród nich jest sól do kąpieli stóp oraz kule o pięknych, roślinnych zapachach. Wygładzamy stopy peelingami cukrowym lub solnym, które pozwalają nam z łatwością pozbyć się obumarłego naskórka. Chcąc odżywić i nawilżyć skórę, a także wzmocnić jej barierę lipidową, wmasowujemy w skórę stóp balsam z dodatkiem masła Shea oraz naturalnych olejów. Jest to kosmetyk, którego 98% składu to składniki pochodzenia naturalnego.

Pedicure SPA i trwała hybrydowa stylizacja paznokci

Uzupełnieniem pedicure SPA jest stylizacja paznokci, która obejmuje skrócenie ich i nadanie im odpowiedniego kształtu, a także wygładzenie płytki. Następnie aplikowany jest lakier hybrydowy o trwałości do 3-4 tygodni. Utrwalamy efekt z wykorzystaniem nowoczesnej lampy UV/LED.

140 zł

Pedicure SPA z lakierem OPI Gel Color

Zabieg SPA dla Twoich stóp. Zadbaj o ich skórę oraz paznokcie kompleksowo i z długotrwałym efektem. Pedicure SPA z lakierem OPI Gel Color polecamy dla kobiet, które chcą jednocześnie wygładzić i odżywić skórę stóp oraz nadać swoim paznokciom pełnego blasku, trwałego koloru. Podczas zabiegu koncentrujemy się zarówno na pielęgnacji, jak również na stylizacji, łącząc dwa zabiegi w jeden kompleksowy. Efektem jest wygładzona, zregenerowana skóra i wspaniale prezentujące się paznokcie.

Zrelaksuj się! Pielęgnacja i stylizacja podczas pedicure SPA

Wykonujemy odprężający pedicure SPA, korzystając z naturalnych kosmetyków Organique, rozpoczynając zabieg od aromatycznej kąpieli w soli lub zapachowej kuli. Wykonujemy peeling, wybierając wariant cukrowy lub solny o zapachu, pasującym najlepiej do aktualnej pory roku i sezonu. Nawilżamy skórę stóp balsamem z masłem shea i naturalnymi olejkami roślinnymi. Paznokcie opiłowujemy i wyrównujemy ich płytkę. Aplikujemy lakier OPI GEl Color, utwardzając go pod lampą UV/LED.

155 zł

Usunięcie hybrydy u stóp

W celu bezpiecznego usunięcia hybrydy, bez naruszania naturalnej płytki paznokcia i skórek korzystamy z profesjonalnej frezarki, dopasowując przy tym odpowiednio frez do grubości i trwałości warstwy hybrydy. Nie odmaczamy paznokci w acetonie, co wpływa niekorzystnie na kondycję paznokci i skóry. Usunięcie hybrydy u stóp obejmuje również pomalowanie odżywką paznokci dla ich wzmocnienia i dostarczenia im odpowiednich witamin. Jeżeli paznokcie mają być dodatkowo skrócone, do ceny podstawowej doliczane jest 10 zł.

20 zł